ا سلام.
من پسری 19 ساله هستم. ،چند باری واسم پیش اومده که بعد از تحریک در خواب و عدمٍ انزال،درد زیادی تو ناحیه ی بیضه هام احساس کردم!  حالا سوالای من اینجاست.
_آیا داشتن این حالت(درد بیضه،بعد از تحرکٍ بدون انزال)،طبیعیه یا باید به پزشک مراجعه کنم؟ ایا برای همه اتفاق میوفته که در اثر تحریک و عدم انزال  دچار درد بشن؟
اینم بگم که تاحالا در اثر تحریک بیداری نشدم و خودیی نداشتم از تحریک شدن بدون میترسم که بیضه هام درد بگیره 
 حالا در ادامه اش:
دوم این که ایا بغل گرفتن نامزدم و در اثر اون تحریک شدن هم میتونه برام این مشکل رو ایجاد کنه که در صورت به ارگاسم نرسیدن درد بگیره ؟
سوم این که در اثر این ایا ممکنه به بیماری واریکسل مبتلا بشم؟

1 پاسخ

پاسخ داده شده 1 ساعت قبل توسط دکتر روانشناس حرفه ای (62,360 امتیاز)

با سلام
دوست عزیز
ببینید بهتره بدونید د مردان د هنگام تحریک بیضه ها شروع به تولید اسپرم می کنند و وقتی نعوظ ایجاد می شود منتهی انزال به 6ر دلیلی صورت نمی گیرید یعنی یا فرد به ارگاسم نمی رسد و یا مساله دیگری به هر حال وجود دارد یعنی تحریک بدون ایجاد رابطه جنسی بیضه ها  سفت و در د ناک می شود چون چند بار تحریک شده و اسپرم تولید شده ولی تخلیه ای صورت نگرفته استبه همین دلیل است که افرادی که رابطه جنسی را تا ادامه نمی دهند و مکرر تحریک می شوند و بعد بازرادی  می کنند کم کم دچار مشکل می شوند و خوب  چون تخلیه صورت نگرفته است فرد احساس درد زیادی را تجربه می کند .
پس دقت داشته باشید این بیماری نیست که بخواهید نگران باشید منتهی این روند و ادامه داشتن خودش منشا پروستات د ستین بالاتر می شود چون تخلیه مایع منی اتفاق نیفتاده است شرایط سختی کم کم ایجاد می کند .
به هر صورت امیدوارم متوجه مساله باشید و  مشکل خاصی ایجاد نشود .البته اگر شدت درد زیاد بود شاید بهتر باشه برای اطمینان بیشتر مراجعه کنید گرچه که مشکل خاصی وجود نخواهد داشت .
به هر حال موفق باشید

بهترین مشاور تحریک ,صورت ,بیضه ,ایجاد ,انزال ,تخلیه ,صورت نگرفته ,رابطه جنسی ,بدون انزال منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

املاک آنلاین تخصصی ترین مرجع گردشگری جهان دانلود فایل شعر و ادبیات کُردی پایگاه خبری نساجی پلاس نسیم سحر www.newhomenewdesign.com zendegiyeman پرسش مهر اندیشه سه تار