رابطه جنسی

سلام
من و همسرم در دوران عقد دخول انجام نمی دادیم و تنها با حرف زدن و مالش اندام خودمون می شدیم. چیزی که هست و بابت اون نگرانم تخیلات و حرف هایی بود که می زد و الان هم که ازدواج کردیم چون هنوز دخول انجام ندادیم همین روش داره ادامه پیاده می کنه و با وجودی که می دونه من ناراحت میشم اما انگار از علاقه زیاد به این حرف ها نمی تونه ازشون پرهیز کنه. مثلا هنگام مالش همش از افراد دیگه با هم و یا حتی دیدن اطرافیان هنگامی که خومون داریم می کنیم صحبت می کنه. حتی اعضای آشنای خانواده رو هنگام خودیی تجسم می کنه که با ما می کنن. خیلی نگرانم و خودش می گه چون هنوز دخول انجام ندادیم اینطوره. پیشنهاد شما چیه؟
ممنون

پاسخ (2)

0 votes

ممنون از پاسخ مفیدتون
همسرم اسامی افراد رو به زبون میارن و از تخیل اونا خوشش میاد. من کاملا مخالفم و حتی برخی مواقع چون از حرف هاش و تخیلاتش اذیت میشم ، در اوج لذت همسرم با او قهر می کنم و سعی می کنم متوجه شه که نباید این حرف هار و بزنه.
بنظر شما مقاوت من درسته؟

بهترین مشاور همسرم ,انجام ,دخول ,دخول انجام ,انجام ندادیم ,هنوز دخول ,دخول انجام ندادیم منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خرید اینترنتی بهترین سایت lyaftera جار بازار ه جی ار گیمز تمامی سریال های ترکی پدکولر گلخانه گیاهان دارویی سلامت فروشگاه ترگل