سلام.
من تقریبا 20 سالمه و قراره با دختری از داخل فامیل ازدواج کنم . الیته ازدواج فامیلی محسوب نمیشه چون ایشون از اقوام نسبتا دور هستند.
و از این قضیه ازدواج هم خانوداه هر دو طرف باخبر هستند چون که این خانوداها بودند که باعث اشنایی ما شدند.
من واقعا از ایشون خوشم میاد ولی یه مشکلی که من دارم اینه که فکر میکنم از هر دختری که مثلا در دانشگاه میبینم خوشم میاد . البته اینم بگم که اون دختر خانمی که قصد ازدواج باهاش دارم و در اول متن هم بهشون اشاره کردم رو واقعا دوست دارم چون مثلا وقتی میشنوم که خواستگار میخواد براش بیاد خیلی ناراحت میشم و اوقاتم تلخ میشه . ولی اون مشکل رو دارم. نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه. من از اون پسرهایی هستم که تا حالا با دختری ارتباط نداشتم یعنی شخصی به نام دوست دختر تو زندگی من نبوده و من ازتباطم با دخترها خیلی کم بوده . نمیدونم شاید دلیلش سنمه.
یه نکته دیگه ای هم هست اینه که من متاسفانه خودیی میکنم و واقعا خجالت میشکم اینجا بیانش کنم ولی اگر به حل مشکل من کمک کنه چرا که نه.ممنون میشم راهنماییم کنید.
  پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

برای دوست داشتن و ازدواج باید شرایط مناسب رو داشته باشید
بطور مثال از یک شغل خوب و استقلال مالی برخوردار باشید
اگر به این موارد فکر کنید مسلما" از این احساس زودگذرتون کاسته خواهد شد
معمولا بین 21 تا 25 سالگی به بلوغ عاطفی میرسید
پس بهتره تا این مرحله صبور باشید
چون در غیر اینصورت ممکنه در انتخابتون دچار اشتباه شوید
در مورد خودیی باید گفت این نیاز درونی شما به رابطه جنسیه و طبیعیه چنین احساسی داشته باشید
ولی بدونید در اثر تکرار این رفتار ذهن شما به این کار اعتیاد پیدا خواهد کرد
طوری که در آینده از بودن در کنار همسرتون احساس لذت نخواهید برد
بهتره از محیطهای محرک دوری کنید . دیدن عکس /فیلم و .
ورزش کنید تا انرژی شما در مسیر مناسبی صرف شود و بدونید
قدم اول در خودیی تحریک شدنه و به همین برای ترک باید به این موضوع دقت کنید

بهترین مشاور ازدواج ,خودیی ,دوست ,واقعا ,دختری ,داشته باشید ,خوشم میاد منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

تحلیل طلا و ارز ایران مارکت اخبار فناوری فوری alomoshavere هر چی کی بخوای Melow Music بهترین مبلها گشنیز | وبسایت آموزشی و تفریحی