سلام.من دختری۲۵ساله هستم بامردی۳۵ساله حدود۲ساله که آشناشدم،ایشون خسیس هستن.امابرای من خوب خرج میکنه.من نمیدونم بعدازدواج هم همینطورمیمونه یانه.مشکل دیگم اینه که دروغ میگه نه همیشه اماگاهادروغ میگه وبعدبه هرراهی متوسل میشه که بگه من دروغ نگفتم.بسیاربدقول هست.خیلی به کاراهمیت میده،طوری که وقتی درگیرکارمیشه نسبت به همه چیزوهمه کسی بی اهمیت میشه.ازدرآمدوپس انداز وکلااقتصادخودش وخانوادش هیچی نمیگه.وهربارکه میپرسم میگه شغل آزاددرامدمشخصی نداره.ناگفته نمونه که امسال وکالت قبول شده وبسیارپولدارهست وموقعیت اجتماعی خوبی داره،امااز درآمدش حتی میانگین هم نمیگه.درکوچکترین کاری،اقتصادی فکرمیکنه.مثلاخیلی ماشین یاخونشو عوض میکنه،میپرسم برای چی؟میگه سودکردم روش!ودیگه اینکه مردم روخیلی پیش داوری میکنه وقضاوت میکنه.مثلامیگه فلانی میخاداینکاروبکنه.میگم خودش بهت گفت؟میگه نه خودم میدونم.معلومه.
ازنظرخانوادگی هم.بنظرمیرسه خیلی معاشرتی واجتماعی نباشند،همش سرشون تولاک خودشونه.بااینکه پدرمادرشون فرهنگی هستن.
وخانوادش پیگیراین ازدواج نیستن،حدود۵ماه ازخاستگاریشون میگذره اماحتی یه تماس تلفنی نداشتن که جواب منوبپرسند.وفقط پسرشون داره اصرارمیکنه ومیره ومیاد،ومن احساس میکنم به اصرارپسرشون دارن تن به خاسته پسرشون میدن.وفارغ ازهمه اینها،ایشون منوخیلی زیاددوست داره.وازنظرمسائل دیگه سالم هست.
من مرددم،بنظرشماچیکاربایدبکن م؟
ویرایش توسط zari : 12-20-2017 در ساعت 10:54 AM
  پاسخ با نقل قول پاسخ با نقل قول

خساست ودروغگویی
دوست عزیز به هر حال سخاوت یکی از ویژگی*های مثبت روحی/روانی و رفتاری است.
تقریبا در همه افراد با اندکی تفاوت در میزان آن وجود دارد.
اما در برخی افراد این ویژگی رفتاری اجازه یا فرصت بروز و ظهور پیدا نمی*کند.
و همین ناتوانی ، آنها را به فرد خسیس تبدیل می*کند.
خساست در شیوه خرج و پس*انداز کردن، رفتارهای فردی و اجتماعی، ناتوانی در برقراری ارتباط با دیگران، گوشه*گیری،
امتناع از حضور در جمع، توجه بیش از حد به رفتارهای دیگران و بررسی رفتارهای آنها به قصد انتقاد نیز مشاهده می*شود.
اول از همه بپذیرید اگر ازدواج کنید خساست ایشون اصلاح پذیر نیست .
و شما باید خودتون رو با شرایط این فرد هماهنگ کنید .
بطور مثال باید قبول کنید برای هر وسیله و . با ایشون م کنید .
ولی ناراحتی خودتون رو هم پنهان نکنید و بروزش بدید .
البته نه در قالب دعوا و تنش بلکه اجازه بدید ایشون متوجه انتظارات و رفتار خودش باشه .
و در آخر دوست عزیز باید بدونید اگر ایشون تمایلی به تغیبر نداشته باشه کاری از دست کسی ساخته نیست .
که با گفته های شما مشخص میشه ایشون در رفتارش چنین قصدی نداره و همین امر کار شمارو سخت میکنه .
شما دو سال با ایشون هستید و بهتر از هر کسی میتونید بیان کنید ایشون میتونه در رفتارش تغییر ایجاد کنه یا خیر ؟
و یا اینکه آیا شما میتونید در راستای رفتارهای ایشون تفاهم و هماهنگی پیدا کنید ؟
به همین خاطر باید تمام رفتارها و روی کاغذ بنویسید و بسنجید تا بتونید به نتیجه ای مناسب برسید.
در این مورد میتونید با متخصصین کانون مشاوران ایران، مشاوره تلفنی/تخصصی داشته باشید
دفتر سعادت آباد:
۰۲۱-۲۲۳۵۴۲۸۲ خط ویژه

بهترین مشاور ایشون ,رفتارهای ,میکنه ,خساست ,میتونید ,میگه ,دوست عزیز ,خساست ودروغگویی منبع

مشخصات

تبلیغات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

سجاده مسجدی ویکی دیزاین کُنجِ دنجِ مجآزیم تو بهترین خرید رو از ما داشته باش سیاست فوری معماری تابستون